HTC Explorer/Pico smart black

HTC Explorer/Pico smart black

8.999,00 ден.   Спореди

HTC Explorer/Pico smart black, 3.2" TFT capacitive multitouch display, 320x480, Android 2.3 (Gingerbread), 3,15MP camera with face detection and geo tagging, 480P video recording, 3G, EDGE, BT, WLan, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Explorer/Pico smart black, 3.2" TFT capacitive multitouch display, 320x480, Android 2.3 (Gingerbread), 3,15MP camera with face detection and geo tagging, 480P video recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, SRS surround sound, micro SD card lsot, 90MB internal storage, 512MB ROM, 512MB RAM, 600MHz Cortex A5 CPU, Adreno 200 GPU, Qualcomm S1 MSM7225A chipset, 1230mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка