HTC Desire Z (Vision)

HTC Desire Z (Vision)

18.381,00 ден.   Спореди

HTC Desire Z (Vision), 3.7" S-LCD capacitive Gorilla glass multitouch display, QWERTY keyboard, 480x800, Android 2.2 (Froyo), 5MP camera autofocus LED flash, HD ready video 720P recording, 3G, EDGE, B...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.381,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Desire Z (Vision), 3.7" S-LCD capacitive Gorilla glass multitouch display, QWERTY keyboard, 480x800, Android 2.2 (Froyo), 5MP camera autofocus LED flash, HD ready video 720P recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, 1.5GB ROM, 786MB RAM, 800MHz Scorpion CPU, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM7230, 1300mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка