HTC Desire C (Golf) stealth black

HTC Desire C (Golf) stealth black

4.999,00 ден.   Спореди

HTC Desire C (Golf) stealth black, 3.5" capacitive multitouch display, 320x480, Android 4.0, 600MHz CPU, 5MP camera, GPS with A-GPS, 4GB internal memory, 1230mAh battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Desire C (Golf) stealth black, 3.5" capacitive multitouch display, 320x480, Android 4.0, 600MHz CPU, 5MP camera, GPS with A-GPS, 4GB internal memory, 1230mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка