HP V197 47 cm (18.5") Monitor

5.100,00 ден.   Спореди

Спецификација Дијагонала 47 см Резолуција 1366 х 768 Контраст 600:1 static; 5000000:1 dynamic Агол на видливост 90° horizontal; 65° vertical Влезен сигнал 1 x VGA, 1 x DVI-D Останато Tilt: - 5 degrees...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 5.100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спецификација Дијагонала 47 см Резолуција 1366 х 768 Контраст 600:1 static; 5000000:1 dynamic Агол на видливост 90° horizontal; 65° vertical Влезен сигнал 1 x VGA, 1 x DVI-D Останато Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare Димензии 441 мм (L) x 4.5 мм (W) x 277 мм (min H) Тежина 2.6 kg Боја на производот Црна Напојување Internal 100- 240 VAC максимум Гаранција Гаранција 1 година

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка