HP Scanjet 300 Scanner

4.190,00 ден.   Спореди

Спецификација Тип на скенер Flatbed Оптичка резолуција на скенирање до 4800 dpi Bit depth 48 bit Нивоа на grayscale 256 Брзина на скенирање на: 10 x 15 cm colour photo to file: about 21 sec; OCR A4 te...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 4.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спецификација Тип на скенер Flatbed Оптичка резолуција на скенирање до 4800 dpi Bit depth 48 bit Нивоа на grayscale 256 Брзина на скенирање на: 10 x 15 cm colour photo to file: about 21 sec; OCR A4 text page to Microsoft® Word®: about 47 sec; 10 x 15 cm colour photo to share/e-mail: about 34 sec; A4 PDF to email: about 70 sec Максимална големина на скен 216 x 297 mm Формат на скенираниот фајл PDF, PDF searchable, TIFF, TIFF compressed, JPG, BMP, PNG, FPX, GIF, PCX, RTF, TXT, HTML; Macintosh: PDF, TIFF, JPG, FPX, GIF, PICT, RTF, TXT, HTML Брзина на скенирање во Preview mode < 10 sek Контролен панел 4 buttons (Copy, Scan, Scan to E-mail, Scan to PDF) Портови за поврзување со останати
уреди Hi-Speed USB 2.0 Автоматски додавач на хартија не е вклучен Скенирање на слајдови и негативи / Компатибилнос со ОS Microsoft® Windows® 7 ready. For more information go to http://www.hp.com/go/windows7. Some features may not be available. Windows Vista®, Windows® XP (32-bit and 64-bit), Windows® XP, Windows® 2000, Mac OS X v10.4.11, 10.5, 10.6 Софтвер, димензија и гаранција Вклучен софтвер HP Photosmart software for Microsoft® Windows® (Windows® 2000 support available as web download), Macintosh with integrated OCR (by I.R.I.S.) Димензии и тежина 373 x 274 x 44,5 mm; 2,65 kg Гаранција 1 година

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка