HP ProBook 470 G3_1

42.490,00 ден.   Спореди

Спецификација Процесор Intel® Core™ i7-7500U with Intel HD graphics 620 (2.7 GHz, up to 3.5 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 4 MB cache, 2 cores) RAM Меморија 8 GB Графичка картица nVIDIA® GeFor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 42.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спецификација Процесор Intel® Core™ i7-7500U with Intel HD graphics 620 (2.7 GHz, up to 3.5 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 4 MB cache, 2 cores) RAM Меморија 8 GB Графичка картица nVIDIA® GeForce® 930MX 2GB DDR3 Видео меморија 2 GB Хард диск 1TB Мултимедија драјв DVD+/-RW SuperMulti DL Монитор 17.3-inch diagonal LED-backlit HD+ anti-glare (1600 x 900) Мрежна карта интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN Безжични уреди Broadcom 802.11b/g/n Bluetooth 4.0 Тастатура Стандард со нумеричка тастатура Надворешни портови Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
1 RJ -45 (LAN)
1 HDMI
2 x USB 2.0; 2 x USB 3.0
1 Microphone-in
1 VGA (15-pin) 1 Headphone-out Димензии 375 mm (W) x 256 mm (D) x 28 mm (max H) Тежина 2,26 kg Безбедност Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
MicroSaver lock slot Напојување 90W AC Adapter, HP Fast Charge,6-cell 47WHr Lithium-Ion Battery Оперативен систем и дополнителен софтвер Оперативен систем Free DOS / опција.... Дополнителен софтвер / Гаранција Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција... Intel® Core™ i5-6200U with Intel HD Graphics 520 (2.3 GHz, up to 2.8 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 3 MB cache, 2 cores)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка