HP ProBook 450 G3_4

27.490,00 ден.   Спореди

Спецификација Процесор Intel® Core™ i3-6100U with Intel HD Graphics 520 (2.3 GHz, 3 MB cache, 2 cores) RAM Меморија 4GB - System Memory max. 16GB Графичка картица Intel HD 520 Видео меморија / Хард ди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 27.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спецификација Процесор Intel® Core™ i3-6100U with Intel HD Graphics 520 (2.3 GHz, 3 MB cache, 2 cores) RAM Меморија 4GB - System Memory max. 16GB Графичка картица Intel HD 520 Видео меморија / Хард диск 500 GB Мултимедија драјв DVD+/-RW SuperMulti DL Монитор 15.6-inch diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768) Мрежна карта интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN Безжични уреди Broadcom 802.11b/g/n Bluetooth Тастатура Стандард со нумеричка тастатура Надворешни портови Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
1 RJ -45 (LAN)
1 HDMI
2 x USB 2.0; 2 x USB 3.0
1 Microphone-in
1 VGA (15-pin) 1 Headphone-out Димензии 375 mm (W) x 256 mm (D) x 24 mm (max H) Тежина 2,06 kg Безбедност Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
MicroSaver lock slot Напојување 65W AC Adapter,4-cell 47WHr Lithium-Ion Battery Оперативен систем и дополнителен софтвер Оперативен систем Free DOS Дополнителен софтвер / Гаранција Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка