HP Probook 430 G3_1

35.490,00 ден.   Спореди

Спецификација Процесор Intel® Core™ i3-6100U (2.30 GHz, 2 core) RAM Меморија 4 GB DDR3 - System Memory max. 8GB Графичка картица Intel® HD Graphics 520 Видео меморија / Хард диск 500 GB Мултимедија др...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 35.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спецификација Процесор Intel® Core™ i3-6100U (2.30 GHz, 2 core) RAM Меморија 4 GB DDR3 - System Memory max. 8GB Графичка картица Intel® HD Graphics 520 Видео меморија / Хард диск 500 GB Мултимедија драјв DVD+/-RW SuperMulti DL Монитор 14-inch diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768) Мрежна карта интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN Безжични уреди Broadcom 802.11b/g/n Bluetooth Тастатура Стандард со нумеричка тастатура Надворешни портови Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
1 RJ -45 (LAN)
1 HDMI
2 x USB 2.0; 2 x USB 3.0
1 Microphone-in
1 VGA (15-pin) 1 Headphone-out Димензии 326 mm (W) x 235 mm (D) x 21 mm (max H) Тежина 1,5 kg Безбедност Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
MicroSaver lock slot Напојување 45W AC Adapter,4-cell 47WHr Lithium-Ion Battery Оперативен систем и дополнителен софтвер Оперативен систем Windows 10/7 Pro - 64 bit Дополнителен софтвер / Гаранција Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка