HP PH06 Notebook Battery BQ350

4.900,00 ден.   Спореди

 
Компатибилна со следниве модели:
 
HP 4320t Mobile Thin Client  
HP 620 Notebook PC  
HP 625 Notebook PC  
HP Compaq nc6320 Notebook PC  
HP ProBook 4320s Notebook...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 4.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


 
Компатибилна со следниве модели:
 
HP 4320t Mobile Thin Client  
HP 620 Notebook PC  
HP 625 Notebook PC  
HP Compaq nc6320 Notebook PC  
HP ProBook 4320s Notebook PC  
HP ProBook 4525s Notebook PC  

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи