HP Pavilion Sleekbook 15-b102sp

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Core i5-3337U 6GB DDR3/1600 SODIMM 500GB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display NVIDIA GeForce GT 630M 2GB Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n DWD-R, CAMERA, Card Reader Bluetooth 4.0, HDMI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i5-3337U 6GB DDR3/1600 SODIMM 500GB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display NVIDIA GeForce GT 630M 2GB Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n DWD-R, CAMERA, Card Reader Bluetooth 4.0, HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка