HP Officejet 7612 e-All-in-One

11.490,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 15/А4 стр/мин ц/б, 8 стр. мин колор Технологија на печатење Инкџет (колор) Број на бои 4 (black, cyan, magenta, yellow),...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 11.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 15/А4 стр/мин ц/б, 8 стр. мин колор Технологија на печатење Инкџет (колор) Број на бои 4 (black, cyan, magenta, yellow), опционално XL кертриџи Макс. резолуција на печатење до 600х1200 dpi, до 4800x1200 dpi за колор Предвиден број на стр. месечно од 200 до 800 страни, максимално 12.000 стр. Меморија на факс до 100 страни Брзина на факс 4 секунди за една страница (можност за испраќање колор документи) Оперативни системи Microsoft® Windows® 7/8, Windows Vista®, Windows XP® (SP2), Mac OS X v 10.5, v 10.6, Linux Скенирање и копирање Брзина на копирање до 9 стр/мин ц/б , до 6 стр/мин колор Зголемување.намалување на копија 25% - 400% Резолуција на копирање 600dpi - 1200dpi Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија за 35 листа Оптичка резолуција на скенирање до 4800 dpi ...48-bit Максимална големина на скен 356 мм x 216 мм од АДФ, 279 мм х 432 мм (А3 формат) Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 150 Печатење без маргини да (до А3+) Поддржани формати A3+, A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) Автоматски - стандардно вклучено Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 USB 2.0, Memory card slots, Ethernet, Wireless 802.11b/g/n, RJ-11 fax Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија / Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 624 x 689 x 297 mm mm ) Тежина на производот со кутија ( / ), надвор од кутија ( 17.6 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 4х кертриџи, 1х принт глави , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка