HP Officejet 7110 Printer (А3+)

9.990,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење макс. до 33/А4 стр/мин ц/б, 32 стр. мин колор Технологија на печатење Инкџет (колор) Број на бои 4 одделни кертриџи за секоја боја (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 9.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење макс. до 33/А4 стр/мин ц/б, 32 стр. мин колор Технологија на печатење Инкџет (колор) Број на бои 4 одделни кертриџи за секоја боја (black, cyan, magenta, yellow) Макс. резолуција на печатење до 600 dpi, до 4800x1200 dpi за колор Предвиден број на стр. месечно од 12.000 страни Меморија 32МБ Брзина на процесор / Оперативни системи Microsoft® Windows® 7, Windows Vista® (32 and 64-bit), Windows® XP 32-bit, Windows® XP Home, Windows® 2000, Windows® Foundation Server 2008, Windows® Small Business Server 2008 Standard Edition Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 250 Печатење без маргини да (макс 330 x 483 mm) Поддржани формати А3+; А3; A4; A5; A6; B5; коверти; макс 330 x 1118 mm Двострано печатење (дуплекс) мануелен Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 х USB (2.0); 1 Ethernet, WiFi Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија до 250 гр/м2 Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 584 x 368 x 190 mm ) Тежина на производот со кутија ( / ), надвор од кутија ( 8,5 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 4х кертриџи, 1х принт глава , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација Гаранција: Стандардно 1 година, опционално 2 години...повеќе

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка