HP Notebook 15-d002sx

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Core i3-3110M 2.4 GHz 4GB DDR3/1600 SODIMM 500GB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display Intel HD Graphics 4000 Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n DWD-RW, CAMERA, Card Reader Bluetooth 4.0, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i3-3110M 2.4 GHz 4GB DDR3/1600 SODIMM 500GB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display Intel HD Graphics 4000 Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n DWD-RW, CAMERA, Card Reader Bluetooth 4.0, HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка