HP LaserJet Pro MFP M521dw

37.990,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 40/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (ц/б) Број на бои 1 (black) Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200 d...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 37.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 40/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (ц/б) Број на бои 1 (black) Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200 dpi Предвиден број на стр. месечно од 2000 до 6000 страни, макс 75.000 Меморија на факс до 400 страни Брзина на факс 3 секунди за една страница (можност за испраќање колор документи) Оперативни системи Microsoft® Windows®7/10 32-bit and 64-bit, Windows® Vista 32-bit and 64-bit, Windows® XP 32-bit (SP2 or higher); Driver only installs supported on: Microsoft® Windows® Server 2003 32-bit (SP3 or higher), Windows® Server 2008 32-bit and 64-bit; Mac OS X Lion and Mavericks, Linux/Unix support Скенирање и копирање Брзина на копирање до 19 стр/мин ц/б Зголемување.намалување на копија 25% - 400% Резолуција на копирање 1200 х 1200 dpi Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија за 50 стр., двострано скенирање Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24 bit Максимална големина на скен 355 mm x 216 mm Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 600 листа Излезна фиока за хартија до 350 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) автоматски Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 x Hi-Speed USB 2.0 port; 1 10/100 Ethernet network port, WiFi Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 60- 199 gr/m2 Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 465 x 465 x 508 mm ) Тежина на производот со кутија (29 кг), надвор од кутија (23 кг) Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка