HP LaserJet Pro MFP M225dn

12.590,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 25/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (ц/б) Број на бои 1 (black) Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 12.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 25/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (ц/б) Број на бои 1 (black) Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi Предвиден број на стр. месечно од 500 до 2000 страни, макс 8.000 Меморија на факс до 400 страни Брзина на факс 3 секунди за една страница (можност за испраќање колор документи) Оперативни системи Microsoft® Windows®7 32-bit and 64-bit, Windows® Vista 32-bit and 64-bit, Windows® XP 32-bit (SP2 or higher); Driver only installs supported on: Microsoft® Windows® Server 2003 32-bit (SP3 or higher), Windows® Server 2008 32-bit and 64-bit; Mac OS X Lion and Mavericks, Linux/Unix support Скенирање и копирање Брзина на копирање до 25 стр/мин ц/б Зголемување.намалување на копија 25% - 400% Резолуција на копирање 600 х 600 dpi Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија за 35 стр. Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24 bit Максимална големина на скен 297mm x 216 mm Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 250 листа Излезна фиока за хартија до 100 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) автоматски Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 x Hi-Speed USB 2.0 port; 1 10/100 Ethernet network port Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 60- 163 gr/m2 Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 442 x 407 x 371 mm ) Тежина на производот со кутија ( / ), надвор од кутија ( 11,1 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка