HP LaserJet Pro MFP M127fw

9.990,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (ц/б) Број на бои 1 (black) Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 9.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (ц/б) Број на бои 1 (black) Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi Предвиден број на стр. месечно од 250 до 2000 страни, макс 8.000 Меморија на факс до 500 страни Брзина на факс 3 секунди за една страница (можност за испраќање колор документи) Оперативни системи Microsoft® Windows 8, Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP, Windows® Server 2008, Windows® Server 2003; Mac OS X v 10.4, v 10.5, v 10.6; Linux Скенирање и копирање Брзина на копирање до 18 стр/мин ц/б Зголемување.намалување на копија 25% - 400% Резолуција на копирање/скенирање 600 х 600 dpi; 1200 x 1200 Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија за 35 стр. Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24 bit Максимална големина на скен 297mm x 216 mm Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 150 листа Излезна фиока за хартија 1 х 100 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) не Можности за поврзување Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0 port, 10/100Base-T Ethernet network port, RJ-11 Telephone port, Wireless 802.11b/g/n Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 60- 163 gr/m2 Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 419 x 438 x 310 mm ) Тежина на производот со кутија ( ), надвор од кутија ( 9 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, Readiris PRO text recognition software, УСБ кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка