HP LaserJet Pro M402dn

11.290,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење до 38/А4 страни во минута Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело) Потребно време за прва страна 5.7 секунди Макс. резолуција на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.290,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.678,00 ден.

пред 3 години

ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 11.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење до 38/А4 страни во минута Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело) Потребно време за прва страна 5.7 секунди Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200 Предвиден број на стр. месечно од 750 до 4.000 страни (80.000 страни) Меморија 128 МБ Брзина на процесор 800 MHz Оперативни системи Window XP, Windows 7/8, Windows Vista, Windows Server 2003,2008, Win XP Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 250 листа; 100 листа мануелна фиока Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) Автоматски Можности за поврзување Стандардни приклучоци Via built-in 10/100/1000 Gigabit Ethernet network port Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 175гр/м2 Димензии на производот со кутија ( / ), без кутија ( 381 x 634 x 241 mm ) Тежина на производот со кутија ( 11,36 кг ), надвор од кутија ( / ) Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка