HP LaserJet Pro M203dn Printer

9.990,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење 28/А4 страни во минута Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело) - Тонер за 1.500 страни Потребно време за прва страна 7 секунди ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 9.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење 28/А4 страни во минута Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело) - Тонер за 1.500 страни Потребно време за прва страна 7 секунди Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200 Предвиден број на стр. месечно од 250 до 2.500 страни (30.000 страни) Меморија 256 МБ Брзина на процесор 800 MHz Оперативни системи Window XP, Windows 7/8/10, Windows Vista, Windows Server 2003,2008 Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 250 листа; 10 листа мануелна фиока Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) автоматски - стандардно Можности за поврзување Стандардни приклучоци USB конекција, 10/100 Ethernet networkin Опционални приклучоци HP Jetdirect ew2500 802.11g Print Server Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 163гр/м2 Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 370 x 407 x 223 mm ) Тежина на производот со кутија ( ), надвор од кутија ( 6,9 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ (стартен - 1.000 страни), струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација Гаранција на уредот: Стандардно 1 година, опционално 2 години...повеќе

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка