HP LaserJet P1102 Printer

5.681,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard LaserJet P1102 (CE651A) Mono Laser, 19ppm, Resolution 600 x 600, Memory 8MB, 150 sheet input tray, USB,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.681,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard LaserJet P1102 (CE651A) Mono Laser, 19ppm, Resolution 600 x 600, Memory 8MB, 150 sheet input tray, USB,

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка