HP LaserJet 1102 Printer

4.390,00 ден.   Спореди

Принтер
Скенер
Копир
Факс
ДА
/
/
/
 
 Спецификација
 Брзина на печатење
до 18/А4 страни во минута
 Технологија на печатење
Ласерски (Цр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 4.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер
Скенер
Копир
Факс
ДА
/
/
/
 
 Спецификација
 Брзина на печатење
до 18/А4 страни во минута
 Технологија на печатење
Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна
8.5 секунди 
 Макс. резолуција на печатење
до 600 х 600 x 2 dpi
 Предвиден број на стр. месечно
од 250 до 1.500 страни
 Меморија
2 МБ
 Брзина на процесор
266 MHz
 Оперативни системи
Window XP, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003,2008
Информација за хартија
 Фиоки за хартија
1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија
1 х 100 листа
 Поддржани формати
A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)
мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци
USB конекција
 Опционални приклучоци
компатибилен со HP Jetdirect print servers: HP Jetdirect ew2500 802.11b/g Wireless Print Server J8021A
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија
од 60гр. до 163гр/м2
 Димензии на производот
со кутија ( ), без кутија ( 349 x 410 x 228 )
 Тежина на производот
со кутија ( ), надвор од кутија ( 5,2 кг ) 
 Содржина на пакувањето:
Принтер, тонер кертриџ за 700 страници, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација
 Гаранција на уредот:
Стандардно 1 година, опционално 2 години...повеќе
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка