HP Laser Jet Pro P2035

9.990,00 ден.   Спореди

Print speed, black (normal quality mode) Up to 30 ppm
First page out (black) As fast as 8.0 sec
Print resolution, black: Up to 600 x 600 dpi (1200 dpi effective output with HP FastRes 1200) Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Print speed, black (normal quality mode) Up to 30 ppm
First page out (black) As fast as 8.0 sec
Print resolution, black: Up to 600 x 600 dpi (1200 dpi effective output with HP FastRes 1200)
Print technology: Laser
Monthly duty cycle: Up to 25,000 pages
Recommended monthly print volume: 500 to 2500 pages
Memory, standard: 16 MB
Memory, maximum : 16 MB
Processor speed: 266 MHz
Print languages, standard: Host Based, HP PCL5e
Hard disk None

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка