HP HEWLETT-PACKARD, 160 GB, SATA, 3,5", 7.200 rpm, 349238-B21

6.230,00 ден.   Спореди

KOMPJUTERI SERVERI HP HP HEWLETT-PACKARD, 160 GB, SATA, 3,5", 7.200 rpm, 349238-B21


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.230,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KOMPJUTERI SERVERI HP HP HEWLETT-PACKARD, 160 GB, SATA, 3,5", 7.200 rpm, 349238-B21

Капацитет 160 GB
Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка