HP HEWLETT-PACKARD, 147 GB, SAS, 8 MB, 3,5", 15.000 rpm, 375872-B21

15.163,00 ден.   Спореди

KOMPJUTERI SERVERI HP HP HEWLETT-PACKARD, 147 GB, SAS, 8 MB, 3,5", 15.000 rpm, 375872-B21


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.163,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KOMPJUTERI SERVERI HP HP HEWLETT-PACKARD, 147 GB, SAS, 8 MB, 3,5", 15.000 rpm, 375872-B21

Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка