HP HDD 300GB 15k SAS 3.5" DP 6G, Kompatibilnost DL16XG5/6/7, DL18XG5/6, DL320G5p/6, DL380G6/7 (LFF), ML150G5/6, ML310G5/5p, ML330G6, ML350G5/6 (LFF), Dual port, 6 Gb/s

19.946,00 ден.   Спореди

KOMPJUTERI SERVERI HP HP HDD 300GB 15k SAS 3.5" DP 6G, Kompatibilnost DL16XG5/6/7, DL18XG5/6, DL320G5p/6, DL380G6/7 (LFF), ML150G5/6, ML310G5/5p, ML330G6, ML350G5/6 (LFF), Dual port, 6 Gb/s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 19.946,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KOMPJUTERI SERVERI HP HP HDD 300GB 15k SAS 3.5" DP 6G, Kompatibilnost DL16XG5/6/7, DL18XG5/6, DL320G5p/6, DL380G6/7 (LFF), ML150G5/6, ML310G5/5p, ML330G6, ML350G5/6 (LFF), Dual port, 6 Gb/s

Тип на диск Internal
Капацитет 300 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка