HP Envy 15-K227 W8.1 i7-4720HQ (6M, 2.60 GHz) 15,6" 1TB 8GB HD4600 DVD-RW, silver

43.898,00 ден.   Спореди

HP Envy 15-K227 W8.1 i7-4720HQ (6M, 2.60 GHz) 15,6" 1TB 8GB HD4600 DVD-RW, silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 43.898,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP Envy 15-K227 W8.1 i7-4720HQ (6M, 2.60 GHz) 15,6" 1TB 8GB HD4600 DVD-RW, silver

Дијагонала 15.6'' Inches
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка