HP Digital Picture Frame

2.990,00 ден.   Спореди

Дигитална рамка за фотографии
 
Големина: 7"
Резолуција: 800х600
Формат: 4:3
USB, SD/SDHC, MMC, MS
Часовник и календар, SlideShow
Интерна меморија: 50 фотографии
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитална рамка за фотографии
 
Големина: 7"
Резолуција: 800х600
Формат: 4:3
USB, SD/SDHC, MMC, MS
Часовник и календар, SlideShow
Интерна меморија: 50 фотографии
Напојување: Адаптер
Формат на фајл: JPEG
Димензии: 202,6 х 167.12 х 22 мм
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи