HP DeskJet Ink Advantage 2135 All-in-One

2.590,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 20 А4 стр/мин ц/б, 7,5 стр. мин колор Технологија на печатење Инкџет (колор) Број на бои 2 (black, tri-colour), еден црн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 20 А4 стр/мин ц/б, 7,5 стр. мин колор Технологија на печатење Инкџет (колор) Број на бои 2 (black, tri-colour), еден црн и три-колор кертриџи Макс. резолуција на печатење до 600 dpi, до 4800x1200 dpi за колор Предвиден број на стр. месечно макс. 1.000 стр. месечно (50 - 200 стр) Екран / Факс инфо 5 секудни за една страна Оперативни системи Windows® 7/8/10, Windows Vista®, Microsoft® Windows® XP (SP2)* or
higher; Mac OS X v10.5 or v10.6, Windows 8 Скенирање и копирање Брзина на копирање до 20 стр/мин ц/б , до 4 стр/мин колор Зголемување.намалување на копија 25% - 400% Резолуција на копирање 600 х 300dpi Тип на скенер Flatbat со ADF (автоматски додавач на хартија за 25 листа) Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24bit Максимална големина на скен 297mm x 216 mm Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 60 листа Печатење без маргини / Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) мануелен Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0, Телефонска линија Опционални приклучоци / Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 180 гр. Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 425 x 304 x 149 mm ) Тежина на производот со кутија ( / ), надвор од кутија ( 3,42 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 2х кертриџи, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка