HP DeskJet D2460 Printer

2.469,00 ден.   Спореди

HP Deskjet D2460 Inkjet Printer, printer- color - ink-jet - Legal - 1200 dpi - up to 20 ppm (mono) / up to 14 ppm (color) - capacity: 80 sheets - USB - Great-looking, reliable printing at up to 14 pag...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.469,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP Deskjet D2460 Inkjet Printer, printer- color - ink-jet - Legal - 1200 dpi - up to 20 ppm (mono) / up to 14 ppm (color) - capacity: 80 sheets - USB - Great-looking, reliable printing at up to 14 pages per minute in color and 20 in black is headed.

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка