HP Deskjet 1050A, резолуција 4800x1200 dpi, 60 листа, USB,

HP Deskjet 1050A, резолуција 4800x1200 dpi, 60 листа, USB,

2.350,00 ден.   Спореди

HP Deskjet 1050A, 16 str/min, 12 str/min, Резолуција на печатење 4800x1200 dpi, 60 листа, USB, Месечни циклус 1000 страни, Резолуција на копирање 600x1200, Тип на скенер: flatbed, Мастило CH561/562EE,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.350,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP Deskjet 1050A, 16 str/min, 12 str/min, Резолуција на печатење 4800x1200 dpi, 60 листа, USB, Месечни циклус 1000 страни, Резолуција на копирање 600x1200, Тип на скенер: flatbed, Мастило CH561/562EE, XL-CH563/564EE
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка