HP Designjet T520 24-in Printer

89.990,00 ден.   Спореди

ПОБАРАЈ ПОНУДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 35 секунди за А1 формат или 70 х А1 за еден час Технологија на печатење Термален инкџет (колор) Број на бои 4 одделни кертриџи за секоја боја (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 89.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОБАРАЈ ПОНУДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 35 секунди за А1 формат или 70 х А1 за еден час Технологија на печатење Термален инкџет (колор) Број на бои 4 одделни кертриџи за секоја боја (cyan, magenta, yellow,) и пигментна црна (МК) Макс. резолуција на печатење до 2400x1200 dpi Големина на капка 5,5 pl (C, M, Y), 12 pl (Bk) Меморија 1 ГB - дедицирана меморија Постоље вклучено со овој модел Капацитет на кертриџи: 80 мл за црн кертриџ, 29 мл за колор кертриџи Информација за хартија Дебелина за хартија до 280 гр./м2 Печатење без маргини 5х5х5х5 милиметри Поддржани формати 610х1897 мм Ширина на печатење 610 мм Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 х USB (2.0); 1 Ethernet, Parallel port; WiFi Опционални приклучоци HP Jetdirect EIO print servers Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 0,8 мм Димензии на производот со кутија ( 1123 х 577 х 932 мм ), без кутија ( 987х 530 x 626 мм ) Тежина на производот со кутија ( 50 кг. ), надвор од кутија ( 34 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 4х кертриџи, 4х принт глави , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел - Инсталација и испорака е вклучена

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка