HP DesignJet T1300 44in Printer

329.990,00 ден.   Спореди

ПОБАРАЈ ПОНУДА Спецификациа Брзина на печатење макс. до 28 секунди за А1 формат или do 41m2 за еден час Технологија на печатење Термален инкџет (колор) Број на бои 6 одделни кертриџи за секоја боја (c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 329.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОБАРАЈ ПОНУДА Спецификациа Брзина на печатење макс. до 28 секунди за А1 формат или do 41m2 за еден час Технологија на печатење Термален инкџет (колор) Број на бои 6 одделни кертриџи за секоја боја (cyan, magenta, yellow, gray, Pk - Photo Black) и
пигментна црна (МК) Макс. резолуција на печатење до 2400x1200 dpi Големина на капка 6 pl (C, M, G, Pk), 9 pl (Mk, Y) Меморија 32 ГB / 160 ГБ - Хард диск (Стандардно) Постоље вклучено со овој модел Капацитет на кертриџи: 130 мл за големо полнење, 69 мл за мало полнење Информација за хартија Дебелина за хартија до 328 гр./м2 Печатење без маргини 5х5х5х5 милиметри Поддржани формати 1118х1676 мм, максимална должина на принт од ролна 91 метар Ширина на печатење 1118 мм / две автоматски ролни* со автоматско пренесување Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 х USB (2.0); 1 Ethernet, Parallel port Опционални приклучоци HP Jetdirect EIO print servers Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 0,8 мм Димензии на производот со кутија ( 1930 х 766 х 770 мм ), без кутија ( 1770 х 721 x 1050 мм ) Тежина на производот со кутија ( 109 кг. ), надвор од кутија ( 86 кг ) - ВИДИО ПРЕЗЕНТАЦИЈА Содржина на пакувањето: Принтер, 6х кертриџи, 3х принт глави , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел - Инсталација и испорака е вклучена

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Yes you can, Iv been using the injection for 5 years now and i still sometimes get the pains. It was worst when i first started using the injection and now the pains are only ocioncasal and not as bad as when i had a period.