HP DesignJet 510 Printer

97.432,00 ден.   Спореди

Designjet 510 A0 CH337A, 2400x1200 dpi, Max. širina role 1067 mm, Minimalna širina linije 0,09 mm, HP RTL,HP-GL/2,PCL 3, 160 MB, Parallel,USB, Tinte CH565A/C4911/4912/4913/CH566/567/568A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 97.432,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Designjet 510 A0 CH337A, 2400x1200 dpi, Max. širina role 1067 mm, Minimalna širina linije 0,09 mm, HP RTL,HP-GL/2,PCL 3, 160 MB, Parallel,USB, Tinte CH565A/C4911/4912/4913/CH566/567/568A

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка