HP DesignJet 111 Printer

52.107,00 ден.   Спореди

HP Designjet 111 sa rolom, 1200x600 dpi, Brzina ispisa 11 str./min., Max. duljina role 15,2 m, Minimalna širina linije 0,04 mm, PCL 3, 64 MB, Parallel,USB, Tinte CH565A/C4836/C4837/C4838A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 52.107,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP Designjet 111 sa rolom, 1200x600 dpi, Brzina ispisa 11 str./min., Max. duljina role 15,2 m, Minimalna širina linije 0,04 mm, PCL 3, 64 MB, Parallel,USB, Tinte CH565A/C4836/C4837/C4838A

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка