HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw

23.990,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 27/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (колор) Број на бои 4 (black, magenta, cyan, yellow) - Bk - 6.500 копии, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 23.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА ДА ДА ДА Спецификација Брзина на печатење макс. до 27/А4 стр/мин Технологија на печатење Ласерски (колор) Број на бои 4 (black, magenta, cyan, yellow) - Bk - 6.500 копии, колорните за по 5.000 копии Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi Предвиден број на стр. месечно од 750 до 4000 страни, макс 50.000 Меморија на факс до 400 страни Брзина на факс 3 секунди за една страница (можност за испраќање колор документи) Екран 10.9 см осетлив на допир, ЛЦД колор Скенирање и копирање Брзина на копирање до 27 стр/мин ц/б Опции на скенер Standard: Scan to email; Scan to folder; Scan to USB drive Резолуција на копирање 1200 х 1200 dpi Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија. Single-pass 2-sided scan Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi - 30 bit Максимална големина на скен 297mm x 216 mm Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 250 листа, дополнителна фиока за 50 листа Излезна фиока за хартија 1 х 125 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) автоматски дуплекс Можности за поврзување Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0 port; 1 Host USB; 1 built-in 10/100 Ethernet network connectivity with 1 х RJ-45 port, Wireless Останати можности HP ePrint, Wireless direct printing, Apple AirPrint™, Business Applications Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија 60- 200 gr/m2 Димензии на производот со кутија ( ), без кутија ( 426 x 641 x 414 mm ) Тежина на производот со кутија ( 26,2 кг ), надвор од кутија ( 21,8 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 4х тонери стартни , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, Readiris PRO text recognition software, УСБ кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка