HP Color LaserJet Pro M452nw

14.990,00 ден.   Спореди

Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење до 27/А4 стр. ц/б, 27 стр/мин колор Технологија на печатење Ласерски (колор) - 4 индивидуални тонери (2.300 листа за А / 6.500 листа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 14.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Принтер Скенер Копир Факс ДА / / / Спецификација Брзина на печатење до 27/А4 стр. ц/б, 27 стр/мин колор Технологија на печатење Ласерски (колор) - 4 индивидуални тонери (2.300 листа за А / 6.500 листа за Х) Потребно време за прва страна 9 секунди Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 Предвиден број на стр. месечно до 50.000 страни (750 to 4000 стр.) Меморија 256 MB Flash / 128 MB RAM Брзина на процесор 1200 MHz Оперативни системи Microsoft® Windows®7/8/10 32-bit and 64-bit, Windows Vista® 32-bit and 64-bit, Windows® XP 32-bit (SP2 or higher); Windows® Server 2008 32-bit and 64-bit; Windows® Server 2003 32-bit (SP3 or higher); Mac OS X v 10.5.8, v 10.6; Linpus Linux (9.4, 9.5), Red Hat Enterprise Linux 5.0 (supported with a pre-built package); SUSE Linux (10.3, 11.0, 11, 11.1, 11.2), Fedora (9, 9.0, 10, 10.0, 11.0, 11, 12, 12.0), Ubuntu (8.04, 8.04.1, 8.04.2, 8.10, 9.04, 9.10, 10.04), Debian (5.0, 5.0.1, 5.0.2, 5.0.3) (supported by the automatic installer); HPUX 11 and Solaris 8/9 Информација за хартија Фиоки за хартија 1 х 250 листа Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти Двострано печатење (дуплекс) Мануелен Можности за поврзување Стандардни приклучоци 1 Hi-Speed USB 2.0; 1 built-in 10/100 Ethernet, Wireless / WiFi Direct Опционални приклучоци/ Мобилити Compatible HP Jetdirect print servers: HP Jetdirect ew2500 802.11b/g Wireless Print Server J8021A / HP ePrint, Apple AirPrint™ Димензии, тежина и пакување Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 160 гр/м2 Димензии на производот со кутија ( / ), без кутија ( 412 x 453 x 29 mm ) Тежина на производот со кутија ( 20.7 кг ), надвор од кутија ( 17 кг ) Содржина на пакувањето: Принтер, 4 х (стартен) тонер кертриџ , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ Кабел е вклучен со овој модел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка