HP Color Laserjet CP1025, 16 str/min

HP Color Laserjet CP1025, 16 str/min

7.700,00 ден.   Спореди

HP Color Laserjet CP1025, 16 str/min, 4 str/min, 600x600 dpi, 8 MB, 150 listova, USB, Mjesecni ciklus 15000 str., Toner CE310/CE311/CE312/CE313EE
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 7.700,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP Color Laserjet CP1025, 16 str/min, 4 str/min, 600x600 dpi, 8 MB, 150 listova, USB, Mjesecni ciklus 15000 str., Toner CE310/CE311/CE312/CE313EE
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка