HP Advanced Glossy Photo Paper

690,00 ден.   Спореди

HP Advanced Glossy Photo...повеќе
 
HP Фото сјајна хартија
формат: А4
димензии: 210 x 297 mm 
25 листа
 
* за инкџет принтери
 


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP Advanced Glossy Photo...повеќе
 
HP Фото сјајна хартија
формат: А4
димензии: 210 x 297 mm 
25 листа
 
* за инкџет принтери
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка