HP 950/951XL (set) Ink Cartridges

5.750,00 ден.   Спореди

Црн кертриџ за 2.350 страни
Жолт кертриџ за 1.500 страни Цијан кертриџ за 1.500 страни Магента кертриџ за 1.500 страни
Компатибилен со следниве модели:
HP Officejet Pro 251dw Printer...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 5.750,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Црн кертриџ за 2.350 страни
Жолт кертриџ за 1.500 страни Цијан кертриџ за 1.500 страни Магента кертриџ за 1.500 страни
Компатибилен со следниве модели:
HP Officejet Pro 251dw Printer HP Officejet Pro 276dw Multifunction Printer HP Officejet Pro 8100 series HP Officejet Pro 8600 series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка