HP 920XL (set) Ink Cartridges

3.690,00 ден.   Спореди

Компатибилен со следниве модели:
 
HP Officejet 6500 All-in-One series, HP Officejet 7500 All-in-One series, 
HP Officejet 6000 printer, HP Officejet 7000 printe


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 3.690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилен со следниве модели:
 
HP Officejet 6500 All-in-One series, HP Officejet 7500 All-in-One series, 
HP Officejet 6000 printer, HP Officejet 7000 printe

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка