HP 82 69-ml Yellow Ink

2.790,00 ден.   Спореди

Компатибилен за следните модели:
HP Designjet 800/800PS, HP Designjet Copier CC800PS, HP Designjet 815 MFP,
HP Designjet 820 MFP, HP Designjet 500/500 Plus/500PS, HP Designjet 510 Printer se...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.790,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилен за следните модели:
HP Designjet 800/800PS, HP Designjet Copier CC800PS, HP Designjet 815 MFP,
HP Designjet 820 MFP, HP Designjet 500/500 Plus/500PS, HP Designjet 510 Printer series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка