HP 350 Black Inkjet Cartridge

890,00 ден.   Спореди

 
Компатибилен со следниве модели:
HP Officejet J5700 All-in-One series, HP Photosmart C5200 All-in-One series, 
HP Photosmart C4300 All-in-One series, HP Photosmart C4200 All-in-One se...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 890,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


 
Компатибилен со следниве модели:
HP Officejet J5700 All-in-One series, HP Photosmart C5200 All-in-One series, 
HP Photosmart C4300 All-in-One series, HP Photosmart C4200 All-in-One series, 
HP Deskjet D4200 Printer series
 
 
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка