HP 343 Inkjet Print Cartridge

1.790,00 ден.   Спореди

Компатибилност со следните модели:
HP Photosmart 8450, 8150, 2710, 2610, 375 and 325 Printers,
HP Officejet 7410, 7310 and 6210 Printers, HP PSC 2350 All-in-One Printers,
HP Deskjet 684...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 1.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилност со следните модели:
HP Photosmart 8450, 8150, 2710, 2610, 375 and 325 Printers,
HP Officejet 7410, 7310 and 6210 Printers, HP PSC 2350 All-in-One Printers,
HP Deskjet 6840, 6540, 6520 and 5740 Printers

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка