HP 28 Tri-colour Inkjet Print Cartridge

1.390,00 ден.   Спореди

Компатибилен за следниве модели:
HP Deskjet 3320, 3325, 3420 and 3425 Printers, HP Deskjet 450 Mobile Printer,
HP PSC 2105, 2108, 2110, 2115 and 2210 All-in-One Printers


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 1.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилен за следниве модели:
HP Deskjet 3320, 3325, 3420 and 3425 Printers, HP Deskjet 450 Mobile Printer,
HP PSC 2105, 2108, 2110, 2115 and 2210 All-in-One Printers

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка