HP 2 year Post Warranty Standard

3.590,00 ден.   Спореди

HP 2 year Post Warranty Standard Onsite Response Notebook
Only Hardware Service
Дополнителна гаранција од 2 години за лаптоп за следниве модели....повеќе
HP Probook 450s, HP Probook ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 3.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP 2 year Post Warranty Standard Onsite Response Notebook
Only Hardware Service
Дополнителна гаранција од 2 години за лаптоп за следниве модели....повеќе
HP Probook 450s, HP Probook 470s, HP Probook 430s
Напомена:
Овој тип на гаранција може да се купи само со купување на нов лаптоп.
И во тој случај добивате дополнителна гаранција од 2 години (вкупно 3 години) на постоечката гаранција од
1 година која веќе ја имате стандардно со купување на производот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка