HP-03LIVE microphone, Headband headset with Noise-canceling microphone; Noise-Canceling microphone; In-line microphone with mute function

818,00 ден.   Спореди

HP-03LIVE microphone, Headband headset with Noise-canceling microphone; Noise-Canceling microphone; In-line microphone with mute function


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 818,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP-03LIVE microphone, Headband headset with Noise-canceling microphone; Noise-Canceling microphone; In-line microphone with mute function

Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка