HOTPOINT-ARISTON WML-621 EU

16.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,5/54 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,5/54 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка