HOTPOINT ARISTON WML 601 EU

HOTPOINT ARISTON WML 601 EU

13.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON WML 601 EU, Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, А+, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алергија, против пена, самочистење, програма, 3 еко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON WML 601 EU, Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, А+, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алергија, против пена, самочистење, програма, 3 еко програми, бебе програма, брзо перење 30Ц, микс 60 програма, Super wash програма, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 54x60x85цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка