HOTPOINT ARISTON WDG 8640B EU

HOTPOINT ARISTON WDG 8640B EU

27.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON WDG 8640B EU, Машина за перење и сушење алишта, Бела со црна врата, Super silent, 8кг перење, 6кг сушење, 1400 вртежи, дигитален LED дисплеј, 16 прогами, тајмер за одложен старт до 24...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON WDG 8640B EU, Машина за перење и сушење алишта, Бела со црна врата, Super silent, 8кг перење, 6кг сушење, 1400 вртежи, дигитален LED дисплеј, 16 прогами, тајмер за одложен старт до 24 часа, 3 нивоа на сушење, автоматско одредување на тежината на облеката, регулација на температура и центрифуга, анти пена технологија, eco tech, woolmark platinum care програма, систем за избелување на алишта, заклучување на вратата, термички анти шок систем, амортизери, трофазен мотор, самочистечка пумпа за вода, заштита од протекување, енергетска класа A, 60x85x60цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка