HOTPOINT-ARISTON WDD-9640B

31.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ 9КГ КАПАЦИТЕТ ЗА СУШЕЊЕ 6КГ ВРТЕЖИ 1400 ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 31.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ 9КГ КАПАЦИТЕТ ЗА СУШЕЊЕ 6КГ ВРТЕЖИ 1400 ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка