HOTPOINT ARISTON TCM 711EU/HA

HOTPOINT ARISTON TCM 711EU/HA

14.199,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON TCM 711EU/HA, Кондензациска сушара, бела, 7кг, механичко управување, 17 програми, тајмер за одложено перење до 9 часа, Ц енергетска класа, 85x60x58,4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON TCM 711EU/HA, Кондензациска сушара, бела, 7кг, механичко управување, 17 програми, тајмер за одложено перење до 9 часа, Ц енергетска класа, 85x60x58,4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка